düşük glisemik indeks

MORMİX

%100 DOĞAL

Ürünlerimiz koruyucu ilavesizdir. Yapay renklendirici içermez.

%100 YERLİ

Ülkemiz kaynaklarıyla %100 yerli meyve ve sebze özleriyle üretilmiştir.

VEGAN

Ürünlerimizde hayvansal kaynaklı hiçbir içerik bulunmamaktadır.

ŞEKER İLAVESİZ

Ürünlerimiz sadece doğal meyve ve sebzelerden gelen şeker içermektedir.

%100 DOĞAL & %100 YERLİ

Mormix Nedir ?


Kırmızı ve mor meyve sebzelerdeki antosiyaninlerin yüksek ve ileri teknolojiler kullanılarak saflaştırılmasıyla elde edilmiştir. Yüksek miktarda antosiyanin içerir. Antosiyaninler antioksidan aktivite gösteren fenolik bileşiklerdir. Antosiyanin alınımının sağlık üzerine olumlu etkileri birçok çalışmayla rapor edilmiştir.

Geliştirmiş olduğumuz Mormix fonksiyonel bir gıdadır.Fonksiyonel gıdalar, besleyici özelliğe sahip olmalarının yanında insanların hastalık riskini azaltıcı ve daha sağlıklı bir yaşam sürmesine olanak sağlayan ve bu etkileri hem bilimsel hem de klinik olarak ispatlanmış gıdalar olarak tanımlanmaktadır.

Mor meyve ve sebzelerin ekstraksiyonu ile elde edilen saf antosiyanin yüksek teknolojik işlemlerden geçerek tüm gıdalara eklenebilir, ham meyvedeki halinden daha fazla yarar ve koruyuculuk kazanmış bir forma dönüşmüş olur.

Tüm gıdalarda kullanılabilir özellikte olması için toz şeklindedir.

%100 doğal içeriğe sahip ve %100 ülkemiz kaynaklarından elde edilen meyve ve sebze özlerinden oluşturulmuştur. Vegan beslenmeye uygundur. Mormix gıdalarınızda herhangi bir tat & koku oluşturmaz.

DÜŞÜK GLİSEMİK İNDEKS

Neden Mormix Tüketmeliyiz?

Mormix Nasıl Kullanılır?

Mormix’i tüm unlu mamüllerinize kullandığınız un miktarının %8’i kadar, şeker miktarı fazla olan ürünler yapmak isterseniz de miktarı %12’ye çıkararak kullanabilirsiniz.

Mormix Ürünleri

Mormix katılarak elde edilen gıdalar düzenli olarak kullanıldıklarında etkilerini daha yüksek düzeylerde göstermektedir.

Bizi ziyaret edin

Yeşilköy Mh. Eski Halkalı Cd.
10/3 Flor Plaza A Blok Kat:2
BAKIRKÖY / İSTANBUL